Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu İzmir’de Eğitim Yöneticileri ile Bir Araya Geldi.

 

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu ise konuşmasında,  “ Çocukların interneti çevrimiçi kullandığı, zekânın tek başına hiçbir şey ifade etmediği bir ortamda yaşıyoruz. İnsan tek başına bir değerdir ama kolektif bir çalışma yoksa orada bir başarı da yoktur.” diyerek ortak çalışmanın öneminden bahsetti.

 

İnsan faktörünü atlarsak başarılı olmanın imkânı yoktur.

Aydoğdu, ilçe milli eğitim müdürlerine hitaben yaptığı konuşmasında, “Ne kadar mükemmel bir sistem kurarsanız kurun, o sistemi yöneten insandır. İnsan faktörünü atlarsak başarılı olmanın imkânı yoktur. Genelgeleri, kanunları ve yönetmelikleri konuşmak yerine hayatın akışı içinde kaçırdığımız bu insani boyutları konuşmamız gerektiğini düşünüyorum. İnsan ilgili olunca bilgili de oluyor, ilgili olunca işini de seviyor. Bizi biz yapan en önemli değerlerden birisi de samimiyettir. Bunu kaybetmemeliyiz, çünkü bizim kendimize yüklediğimiz misyonlar var. Birbirimizi sevmeliyiz, birbirimize kenetlenmeliyiz. Sevginin saygının aşamayacağı hiçbir güçlük yoktur.” diyerek İzmir’de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Henüz hiç yorum eklenmemiş.

Yorum yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>